My TIny House to firma, która powstała z pasji do podróżowania i bycia w ciągłym ruchu. Uwielbiamy poznawać nowe miejsca, zwiedzać, uprawiać sporty – korzystać w pełni z czasu wolnego od pracy. Lubimy też, kiedy po aktywnym wypoczynku podczas wyjazdu można wrócić do miejsca, w którym czuje się komfortowo i bezpiecznie. Tak, jak we własnym domu. Z tej potrzeby stworzyliśmy przenośne domki Tiny House.

 

Domy na podwoziach, które prezentujemy, są świetną alternatywą do kamperów i przyczep kempingowych. Jest to niezwykła szansa zamienienia ciasnego, nienaturalnego noclegu na przestronne, przytulne cztery kąty. Z My Tiny House możesz stworzyć autentyczny dom, pod Twoje indywidualne potrzeby i zabrać go ze sobą samochodem. Brzmi jak sen? A jednak – to się dzieje naprawdę.

 

Małe domy przenośne stały się już hitem w Stanach Zjednoczonych i cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Europie. Konstrukcje te zachwycają długą listą zalet: są ekonomiczne, całoroczne, ekologiczne, minimalistyczne, oryginalne i po prostu piękne. Nie można przejść przy nich obojętnie. Powstaje coraz więcej społeczności rezygnujących z życia w za dużych domach czy drogich mieszkaniach i przenoszących się do domków na kółkach na stałe. Ich głównymi powodami są potrzeby bycia wolnym, niezależnym i chęć życia w zgodzie ze sobą oraz naturą. My zachęcamy do tego samego. Na początek natomiast, proponujemy My Tiny House jako sposób na najlepsze wakacje pod słońcem.

1

2

4

3

dom na podwoziu
domek na kołach
tiny house
domki na kołach

Trochę o nas

tiny house

Wbrew swojej nazwie, Tiny House to coś znacznie większego, niż mały domek. Jest to przestrzeń, dostosowana do indywidualnych gustów i potrzeb, którą możesz zabrać wszędzie ze sobą. Tiny House znajduje się bowiem na specjalnie przystosowanej przyczepie na kółkach. Od tej pory tęsknota za domem staje się przeżytkiem. Możesz czuć się bezpiecznie i być u siebie w każdej podróży.

 

Konstrukcja Tiny House zależy w pełni od Ciebie. Na początku decydujesz, jaką ma pełnić funkcję: mieszkaniową, biurową, sklepową, gastronomiczną, wystawową czy jeszcze inną. Następnie ustalamy, czy chcesz skorzystać z jednego z naszych gotowych projektów inspirowanych architekturą skandynawską, czy wolisz stworzyć coś zupełnie innowacyjnego. Po czym od razu bierzemy się do roboty, projektujemy, budujemy i urządzamy. Tym sposobem w 2-3 miesiące masz swoją własną, mobilną strefę komfortu.

Co to jest Tiny House?

Tiny House może mieć wszystko czego potrzebujesz:

Miejsca do spania dla 2-6 osób

Niezawodną izolację termiczną, utrzymującą chłód w upałach i ciepło w mrozach

Pełną elektrykę, gniazdka 220 V,

Ocieplanie gazowe, elektryczne lub mini kozę

Toaletę wyposażoną w prysznic, bojler, umywalkę

Kuchnię jak w domu

Antresolę

Taras na dachu

Podłączenie do solarów

Okna PCV, aluminiowe lub drewniane

I wiele innych


 

Nasza oferta podstawowa składa się z trzech modeli. Wszystkie wzorowane są na architekturze i minimalizmie skandynawskim oraz zbudowane są ze sprowadzanego stamtąd drewna. Projekty różnią się przede wszystkim kształtem zadaszenia. Możesz wybrać dach:

 

  • Płaski (z możliwością zrobienia tarasu!),

  • Jednostronnie skośny,

  • Dwuspadowy.

Oferta

Konstrukcję możemy oddać w stanie deweloperskim, do samodzielnego urządzenia lub w pełni wyposażoną, uwzględniając oczywiście gust przyszłego właściciela. Z założenia zapewniamy:

Ekologiczną izolację cieplną na najwyższym poziomie, z wełny mineralnej

System antygrzybiczny i anty-wilgociowy

Energooszczędne okna przesuwne

Elektrykę z gniazdkami 220 V

Bardzo dobre wygłuszenie ścian

Homologację zapewniającą możliwość transportu

Specjalnie dostosowane podwozie

Uwzględnienie wszystkich Twoich potrzeb

Wielkość domku dostosujemy do Twoich oczekiwań. Wyjściowo Tiny House ma nie więcej niż 4 metry wysokości i 2,5 metra szerokości, aby był dopuszczony do ruchu drogowego. Długość domu jest natomiast do ustalenia. Zazwyczaj całość ma około 17-20 metrów kwadratowych oraz antresolę, a ze wszystkim waży do 3,5 ton.

 

Jest możliwość zobaczenia naszego domku pokazowego na Półwyspie Helskim (kemping Chałupy 6), a wkrótce również w Trójmieście! Skontaktuj się z nami, a chętnie Cię oprowadzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt

+ 48 502 608 924

biuro@mytinyhouse.pl

dom przenośny
mobilny dom domek

Koszt transportu poza granice Polski do uzgodnienia indywidualnie.